Symposium Amsterdamse School 2018. Trauma in de levensloop: impact en behandeling

Elk jaar in de maand januari of februari organiseren AMC Psychiatrie en de afdeling kinder- en jeugdpsychiatrie van het AMC (onderdeel van de Bascule) een symposium over een bepaald gebied van psychische stoornissen. Terwijl het thema per jaar verschilt, is er een vast stramien. Het thema wordt altijd behandeld in het perspectief van de levensloop. De inleiders zijn expert, en kunnen zowel uit Nederland als het buitenland afkomstig zijn. De voordrachten zullen wetenschappelijk geïnspireerd zijn, maar altijd klinisch relevant.

Het symposium ‘Trauma in de levensloop: impact en behandeling’ vindt dit jaar plaats op 9 februari 2018, bij het AMC (Collegezaal 4).

Dit symposium is bedoeld voor psychiaters, kinder- en jeugdpsychiaters, neurologen, gedragswetenschappers, verpleegkundigen en anderen die bij de zorg voor mensen met psychische stoornissen betrokken zijn. Er is accreditatie aangevraagd.

Klik hier voor het programma en meer informatie.

CategoryNieuws
© 2023 NTVP - All Rights Reserved